Závlahové systémy

Nabízíme Vám kompletní realizaci profesionálního zavlažovacího systému od amerického výrobce Hunter ,jsme však schopni nainstalovat jakýkoliv systém dle vašich požadavků.Máme zkušenosti z realizací závlah zahrad RD , multifunkčních,komerčních center a sportovních ploch.Sledujeme nové trendy v oboru a snažíme se je přiblížit a nabízet zákazníkům.

Naše služby zahrnují:

Co je a jak pracuje Automatický závlahový systém

Moderní systém se skládá z pod zemí ukrytého potrubí a výsuvných postřikovačů, které jsou ukryty pod úrovní terénu. Po otevření přívodu vody elektromagnetickými ventily se postřikovače vysunou nad terén a po skončení zavlažování se opět zasunou do podzemních pouzder. Nic nebrání užívání zahrady ani sekání trávy. Naprogramovaná centrální ovládací jednotka (klasická,buetooth,ethernet ) se o celý režim postará za Vás a pro případ deště je v pohotovosti automatické čidlo srážek, které celý systém dočasně vypne.Nabízíme také nadřazené řídící systémy,které dokaží upravovat délku zálivky na základě denního meření evapotranspirace.

Zavlažovací systém poskytuje svému majiteli celou řadu výhod

Doporučená týdenní závlahová dávka pro trávníky je 25 - 40 litrů / m2. Pokud ji rozdělíme do 2-3 cyklů týdně (např. pondělí / středa / pátek), měli bychom jednorázově dodat vždy kolem 10 - 15 litrů na metr čtvereční. Ne méně, ne více. Nejefektivnější bude zálivka v časných ranních nebo pozdních večerních hodinách. Pokud to není nezbytné, nezavlažujte během dne. Správný návrh zavlažovacího systému je základ pro správnou funkci každého závlahového systému. Ani nejdokonalejší komponenty nezajistí dobrou zálivku pokud systém není dobře navržen.

Možné zdroje vody

* v těchto případech je ve většině případů nutná kombinace zdrojů. Životnost každého kvalitního zavlažovací systému závisí vždy velkou měrou na správném zazimování, které se provádí obvykle stlačeným vzduchem. Správné zazimování a opětovné spuštění systému na jaře pro Vás rádi zajistíme.