Vertikální zahrady

jsou ozeleněné stěny v interiérech a exteriérech. Jde o výsadbu rostlin na svislých stěnách pomocí různých způsobu uchycení, kde zejména v interiéru vytvoří příjemnou dekoraci, která zároveň snižuje prašnost, zvyšuje množství kyslíku a usnadňuje dýchání.

Tímto druhem ozelenění se zabýváme několik let. Během této doby jsme již vyzkoušeli několik technologií a jdeme také cestou vlastního vývoje. Navázali jsme spolupráci s několika firmami ze západní Evropy, jejichž systém považujeme za nejvíce vyspělý a který instalujeme.

Ozelenění stěn je náročné na provedení a to od výběru vhodných rostlin přes hnojení,osvit rostlin,závlahový systém,měření a regulaci až po konstrukci.Disponujeme těmito všemi dovednostmi a jsme schopni pro Vás ozelenění stěn zrealizovat na klíč.Servis vertikálních zahrad pro vás zajišťujeme do 48h.

V případě zájmu Vám sestavíme cenovou nabídku a poskytneme kompletní technickou podporu.

Nabízíme také „Rostlinné obrazy“

Jsou tvořeny ze speciálních PVC desek, Obraz funguje jako „truhlík“, stačí tedy pouze zalévat vodou s občasnou příměsí hnojiva v horní části obrazu a případnou přebytečnou vodu ve spodní části odpustit. Na přání automatizovaná varianta.Produkt vyrábíme na míru dle požadavků zákazníka, od rozměru, výběru rostlin, barvy rámu dle RAL stupnice, LED osvětlení.