Vertikální zahrady

jsou ozeleněné stěny v interiérech a exteriérech. Jde o výsadbu rostlin na svislých stěnách pomocí různých způsobu uchycení, kde zejména v interiéru vytvoří příjemnou dekoraci, která zároveň snižuje prašnost, zvyšuje množství kyslíku a usnadňuje dýchání.

Tímto druhem ozelenění se zabýváme několik let. Během této doby jsme již vyzkoušeli několik technologií a jdeme také cestou vlastního vývoje. Navázali jsme spolupráci s několika firmami ze západní Evropy, jejichž systém považujeme za nejvíce vyspělý a který instalujeme.

Ozelenění stěn je náročné na provedení a to od výběru vhodných rostlin přes hnojení,osvit rostlin,závlahový systém,měření a regulaci až po konstrukci.Disponujeme těmito všemi dovednostmi a jsme schopni pro Vás ozelenění stěn zrealizovat na klíč.Servis vertikálních zahrad pro vás zajišťujeme do 48h.

V případě zájmu Vám sestavíme cenovou nabídku a poskytneme kompletní technickou podporu.

Nabízíme také „Rostlinné obrazy“

Jsou tvořeny ze speciálních PVC desek, Obraz funguje jako „truhlík“, stačí tedy pouze zalévat vodou s občasnou příměsí hnojiva v horní části obrazu a případnou přebytečnou vodu ve spodní části odpustit. Na přání automatizovaná varianta.Produkt vyrábíme na míru dle požadavků zákazníka, od rozměru, výběru rostlin, barvy rámu dle RAL stupnice, LED osvětlení.

Kontakt

TERESTRA s.r.o.
Na Vysoké II 22
252 28 Vonoklasy

mobil: 602 387 048, 602 350 530

email: info@terestra.cz